ul. Zielona 19, 24-100 Puławy 81 820 05 01 rejestracja@pcdl.pl Poniedziałek – Piątek 07:00 - 20:00, Sobota 08:00 - 14:00
Facebook:

Położna

Doradca Laktacyjny

Poradnia laktacyjna to specjalistyczne miejsce, gdzie matki mogą uzyskać wsparcie i porady związane z karmieniem piersią oraz opieką nad niemowlętami i małymi dziećmi. Głównym celem poradni laktacyjnych jest promowanie karmienia piersią oraz zapewnienie wsparcia i pomocy matkom w rozwiązywaniu problemów związanych z karmieniem.

Nasza poradnia laktacyjna jest cennym źródłem wsparcia dla matek, które chcą karmić swoje dzieci piersią. Pomagamy rozwiązać problemy i dostarczamy niezbędnej wiedzy, aby karmienie piersią było udane i satysfakcjonujące zarówno dla matki, jak i dziecka.

Katarzyna Tabor

Położnictwo - porady laktacyjne

Magister położnictwa, specjalistka pielęgniarstwa ginekologicznego, instruktor szkoły rodzenia, doradca laktacyjny.
Jestem położną specjalistką z 18 letnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywam na Oddziale położniczo-ginekologicznym w SP ZOZ Puławy.
Pracowałam również jako nauczyciel akademicki, prowadziłam szkołę rodzenia i poradnię laktacyjną. Pracuję z kobietami i ich rodzinami na różnych etapach życia. Mój zawód to moja pasja.

Więcej