ul. Zielona 19, 24-100 Puławy 81 820 05 01 rejestracja@pcdl.pl Poniedziałek – Piątek 07:00 - 20:00, Sobota 08:00 - 14:00
Facebook:

Lekarz pediatra

Lekarz pediatra to specjalista medyczny, który zajmuje się opieką zdrowotną dzieci od niemowlęcia do okresu adolescencji. Pediatra ma za zadanie monitorować rozwój dziecka, diagnozować i leczyć choroby dziecięce, prowadzić szczepienia oraz udzielać porad dotyczących zdrowego stylu życia dla dzieci i ich rodziców.

Dlatego, jeśli masz dziecko lub spodziewasz się dziecka, warto znaleźć dobrego lekarza pediatrę, który będzie dbał o zdrowie i rozwój twojego dziecka przez całe jego dzieciństwo.

Julia Dąbrowska Pediatra Klinika Puławy

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Lekarz w trakcie specjalizacji z pediatrii.

Obecnie pracuję na Oddzialę Nefrologii Dziecięcej w Lublinie, oraz w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, doświadczenie pracy z małymi pacjentami zdobywałam przez kilka lat w podstawowej opiecę zdrowotnej oraz nocnej pomocy lekarskiej.

Więcej

Lekarze Klinika Puławy

W 2011 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowi i uzyskała tytuł lekarza. W 2021 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii.

Więcej

W 2002 ukończyła Akademię medyczną w Lublinie na kierunku lekarskim, w 2003 roku studia podyplomowe Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej na wydziale Prawa i Administracji w zakresie Administracji i Zarządzania dla kadry kierowniczej w służbie zdrowia, oraz studia podyplomowe Uniwersytet Jagielloński Colegium Medicum w zakresie Kontrola zakażeń w jednostkach opieki zdrowotnej.

Więcej