ul. Zielona 19, 24-100 Puławy 81 820 05 01 rejestracja@pcdl.pl Poniedziałek – Piątek 07:00 - 20:00, Sobota 08:00 - 14:00
Facebook:

Lekarz neurolog

Lekarz neurolog to specjalista medyczny zajmujący się diagnostyką, leczeniem i opieką nad pacjentami z chorobami i zaburzeniami układu nerwowego. Układ nerwowy jest niezwykle skomplikowany i odgrywa kluczową rolę w kontroli wszystkich funkcji ciała. Neurolodzy pomagają pacjentom diagnozować i leczyć różne schorzenia oraz zaburzenia nerwowe.

Jeśli doświadczasz objawów neurologicznych, takich jak bóle głowy, drgawki, zaburzenia mowy czy trudności w ruchu, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem neurologiem. Specjalista ten pomoże w ustaleniu diagnozy oraz skieruje na odpowiednie leczenie i opiekę. Neurolodzy odgrywają kluczową rolę w dbaniu o zdrowie i jakość życia pacjentów z chorobami nerwowymi.

Nazywam się Małgorzata Czernichowska-Kotiuszko, pochodzę z Lublina. Od ponad 17 lat jestem lekarzem, od 9 lat – specjalistą neurologiem.

Ukończyłam Akademię Medyczną w Lublinie oraz Zarządzanie Zakładami Opieki Zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Specjalizację z neurologii odbyłam w Klinice Neurologii SPSK 4 w Lublinie. Aktualnie pracuję w szpitalu i kilku poradniach. Swoją wiedzę stale uaktualniam i poszerzam uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach, zarówno stacjonarnych jak i online.

Więcej