ul. Zielona 19, 24-100 Puławy 81 820 05 01 rejestracja@pcdl.pl Poniedziałek – Piątek 07:00 - 20:00, Sobota 08:00 - 14:00
Facebook:

Lekarz radiolog

Lekarz radiolog to specjalista medyczny, który zajmuje się obrazowaniem medycznym i interpretacją wyników badań obrazowych, takich jak promieniowanie rentgenowskie, tomografia komputerowa (CT), rezonans magnetyczny (MRI), ultrasonografia (USG) oraz mammografia. Radiolodzy odgrywają kluczową rolę w diagnostyce medycznej, pomagając lekarzom w identyfikacji chorób, urazów i innych problemów zdrowotnych pacjentów.

Radiolodzy odgrywają niezwykle istotną rolę w procesie diagnostycznym i terapeutycznym, pomagając lekarzom w precyzyjnym określeniu stanu zdrowia pacjentów i wybierając odpowiednie metody leczenia. Ich praca jest kluczowa dla zapewnienia pacjentom odpowiedniej opieki medycznej.

Nazywam się Paweł Marzęda. Jestem osobą ciekawą świata i otwartą na nowe wyzwania.W pracy cechuje mnie dokładność, cierpliwość i sumienność. Szczególnie zainteresowany jestem obrazowaniem serca oraz układu mięśniowo-szkieletowego.

Więcej

 

Andrzej Skwarek Radiolog Klinika Puławy

Absolwent Akademii Medycznej im. Juliana Marchlewskiego w Białymstoku. Po odbyciu studiów na Wydziale Lekarskim w roku 1989 uzyskał tytuł lekarza. Tytuł Specjalisty w zakresie Radiodiagnostyki uzyskał w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w 2003 roku.

Więcej