ul. Zielona 19, 24-100 Puławy 81 820 05 01 rejestracja@pcdl.pl Poniedziałek – Piątek 07:00 - 20:00, Sobota 08:00 - 14:00
Facebook:

Lekarz ortopeda

Lekarz ortopeda to specjalista medyczny zajmujący się diagnostyką, leczeniem i rehabilitacją schorzeń oraz urazów układu kostno-stawowego. Ortopeda pomaga pacjentom w przywróceniu funkcji narządu ruchu, zmniejszeniu bólu oraz poprawieniu jakości życia.

Jeśli masz ból stawów lub kości, problemy z ruchem lub inne dolegliwości układu kostno-stawowego, konsultacja z lekarzem ortopedą może być kluczowa dla diagnozy i leczenia. Ortopeda jest specjalistą, który pomaga pacjentom odzyskać zdrowie i sprawność fizyczną.

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Jestem Absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Swoją przygodę z ortopedią rozpocząłem jeszcze na studiach, pracując jako wolontariusz w Oddziale Ortopedii i Traumatologii szpitala MSWiA w Warszawie oraz uczestnicząc w pracach Studenckich Kół Naukowych – ortopedycznym w szpitalu przy ul. Lindleya, a następnie w kole Ortopedii i Medycyny Sportowej przy Carolina Medical Center (CMC).

Więcej

Lekarze Klinika Puławy
Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

W przygotowaniu.

Więcej

Lekarze Klinika Puławy
Ortopeda, Lekarz sportowy, Lekarz rehabilitacji medycznej

W przygotowaniu.

Więcej